5 רעיונות מבריקים לכתיבת ברכה מנצחת

מתכוננים לאירוע חיים של בן משפחה או חבר קרוב? הנה 5 רעיונות שיעזרו לכם לכתוב ברכה מוצלחת במיוחד.

בכל רגע נתון זה יכול לקרות. בדרכנו הבייתה נציץ אל תוך תיבת הדואר שלנו ונגלה בה מעטפה שמציצה אלינו בהחבא. מדובר בלא אחרת מאשר הזמנה חגיגית לאירוע קרוב: בר מצווה, חתונה, ברית מילה או אירוע פרישה. ובכן, אחרי שתחליטו מה ללבוש לאירוע ומהי המתנה שאתה מוכנים להעניק לקרובים לכם, עליכם לבצע את הצעד הבא: כתיבת ברכה מושקעת לאירוע. כיצד תעשו זאת נכון?

מבלי להכביר במילים, הנה 5 רעיונות מצויינים למסגרת עבור ברכה, לכל אירוע חיים.

5 טיפים לחיים מוצלחים

העניקו לאדם הקרוב  לכם ולבת זוגתו/ זן זוגה מכל טיפים שונים לחיים מוצלחים, אם כאלו שצברו באמצעות ניסיון חיים עשיר ואם כאלו שניתנים הישר מן הלב. ברוב המוחלט של המקרים, טיפים כאלו יצליחו לסייע למקבל הברכה לשדרג את החיים שלו באופן משמעותי.

13 החלטות לחיים עבור ילד בר מצווה

מאחר שברוב המקרים נער בר המצווה שעולה לתורה הוא בן 13, ברכה נחמדה יכולה להיות כזאת שתעניק לו 13 עצות לחיים טובים, באמצעות מבנה של החלטות שהוא עתיד לקבל. מדובר בברכה מקורית מאוד, שנונה, ומיוחדת.

8 ציטטות אהובות

רשת האינטרנט מלאה בציטטות מפורסמות של אנשים ידועים וגם כאלו של אנשים ידועים פחות. שילוב של ציטטות מפורסמות בברכה לאירוע חיים כזה או אחר יכול לייצר מסגרת מרשימה לברכה מושקעת ומכבדת, כזו שתותיר את מקבל הברכה עם עיניים נוצצות משמחה.

3 סיפורי אגדות ידועים עם סוף שונה

ניתן ליצור ברכה מקורית בהחלט תוך התבססות על סיפורי ילדים מוכרים, ושינוי הסיומת שלהם, על מנת לקבל אפקט מפתיע, מעצים ומעניק השראה. סיפורים כאלו לדוגה יכולים להיות: כיפה אדומה, פיטר והזאב, בגדי המלך החדשים, סינדרלה, שלגיה ועוד ועוד.

ברכות הומוריסטיות

לפעמים הרעיון הטוב ביותר לברכה אותה יזכרו האנשים היקרים לכם היא ברכה הומיריסטית אשר תעלה חיוך אמיתי על פניהם, אל תתביישו להתבדח על חשבונם ולספר בדיחות אישיות שיראו כמה אתם באמת מכירים אותם. אך טיפ קטן: שימו לב שאתם נזהרים, לפעמים ברכה הומוריסטית מידי יכולה לצאת כפוגעני- נסו להימנע מהערות ציניות וסרקסטיות מידי והשתלדו לא להעצים בן זוג אחד על חשבון השני. 

מספר טיפים:

  • במידה ומדובר בחתונה, לשלב מחמאות לכלה והחתן זה רעיון מעולה כמו מחמאה לכלה על השמלה שלה.
  • השתדלו שהברכה לא תהיה ארוכה מידי – קצר וקולע זה הסוד, העבירו את כל מה שהייתם רוצים לאחל בצורה קצרה ולא נמרחת.