לאיזה ספקים עלינו לפנות לקראת החתונה?

ארגון חתונה הוא לא עניין פשוט כלל וכלל. יש לא מעט ספקים ונותני שירות שעליכם לפנות אליהם ולשריין איתם תאריך, לקבוע איתם מה תרצו בדיוק לקבל, לערוך תיאום ציפיות, להחליט על מחיר ולשלם מקדמה. בין היתר יש לעסוק בכל מה שקשור לאולם או לגן האירועים, לשמלת כלה, לדי-ג'יי, לרב שיחתן אתכם, לצילום ותיעוד החתונה, לקייטרינג במידת הצורך – ועוד. אם תרצו להיעזר בחברת הפקה, אז יש לפנות בראש ובראשונה אליה, ולרובהיא תהווה את הגורם היחיד שתצטרכו לפנות אליו.

 

אולם אירועים

במידה ואתם מפיקים את החתונה באופן עצמאי, כדאי ליצור קשר קודם כל עם הגן או עם אולם האירועים. שריון של המיקום הוא למעשה קביעת התאריך שבו תיערך החתונה. לאחר מכן ניתן להמשיך ליצור קשר עם הספקים האחרים. האולם עשוי להגיע עם קייטרינג ושירותי בר, כמו אולם אירועים ריברסייד בתל אביב,כך שלא תצטרכו לפנות לספקים הללו בנפרד.

 

קייטרינג ושירותי בר

במידה והאולם או הגן לא מגיעיםעם סידור אוכל ושתייה קבוע, צריך לפנות לחברת קייטרינג, לשריין איתה תאריך ולשבת על התפריט המדויק שיוגש באירוע ועל פי הטעם האישי שלכם.יש קייטרינג חלבי, בשרי וגם טבעוני, כך שכדאי לחפש מראש את מי שמתאים יותר.לעיתים שירותי הבר יגיעו בנפרד, ולעיתים כחלק מהקייטרינג עצמו. במידה ולא, יש לפנות לספק שירותי בר שיספק את המשקאות לחתונה.

 

צילום חתונות

עליכם לפנות לצלם שיצלם גם סטילס וגם ווידאו של החתונה שלכם, על כל המשתמע מכך. כל צלם או חברה מציעים חבילה אחרת בעלות אחרת, לכן מומלץ לערוך סקר שוק ולהיעזר בהמלצות של חברים ומשפחה. אין יותר טוב מפה לאוזן. כדאי לבדוק בדיוק מה תקבלו על מנת שלא להתאכזב בדיעבד.

 

DJ

מן הסתם צריך אדםשיהיה אחראי על הצד המוזיקלי של החתונה. גם כאן כדאי מאוד להתבסס על המלצות או על ניסיון אישי שלכם. אם הייתם בחתונה מסוימת או באירוע דומה ונהניתם במיוחד או שאתם מכירים תקליטן באופן אישי –כדאי לבחור בו. כמו במקרה האוכל והשתייה, גם כאן תוכלו לבחור את סגנון המוזיקה שיושמע בחתונה והטעם האישי שלכם משחק תפקיד משמעותי. גם לתקליטן יש את ה-"סיי" שלו, אבל מי שקובע בסופו של יום, איך לא, הם החתן והכלה.

 

חליפה, שמלה וסלון כלות

יש לבחור מראש שמלה לכלה, חליפה לחתן וסלון כלות ליום הגדול. אלו כמה מהאלמנטים החשובים ביותר של החתונה וכדאי להקפיד עליהם. שמלת כלה בפרט היא הלבוש שהאישה תזכור במשך כל ימי חייה וודאי שאין להתפשר עליה.

 

חברת הפקה

אם אתם רוצים לשבת רגל על רגל, אין לכם זמן לעסוק בפנייה לספקים או שאתם רוצים חתונת קונספט יוצאת דופן, ניתן לפנות לחברת הפקה מקצועית שתהיה אחראית על הארגון מ-א' ועד ת'. אם אתם מארגנים את החתונה בעצמכם, מומלץ לפנות לכל הספקים, הגורמים ונותני השירות מראש – ולא לחכות לרגע האחרון.