הכנה לחתונה: המדריך לזוג המתחתן

בשעה טובה, התארסתם! אחרי שתנחתו בחזרה לקרקע, תספרו למשפחה ולחברים ותתחילו להפנים את העובדה המרגשת של חייכם המשותפים ביחד – יגיע הזמן להתחיל ולתכנן את החתונה. לרבים מאיתנו יש מחשבות ודמיון של איך תיראה בדיוק החתונה, וכדי שהיא אכן תהיה מרגשת ויפה כמו שתמיד חלמתם – צריך גם, מה לעשות, לתכנן אותה מראש…

טבעות אירוסין הן אחד הדברים הראשונים, אם לא הראשון שבהם, עליו תצטרכו לחשוב. יכול להיות כמובן מצב שבו כבר במעמד הצעת הנישואין תהיה כבר לפחות טבעת אירוסין אחת, אבל במקרה שלא – סביר מאד להניח שתלכו ביחד לבחור טבעות אירוסין ממש אחרי ההצעה או פשוט לאחר ההחלטה המשותפת שלכם להתחתן.

מה חשוב לבדוק לפני שקונים טבעות אירוסין?

  • אמינות – בדקו מראש את החנויות והמעצבים ונסו לקרוא תגובות ולקבל עליהם המלצות. אמינות חשובה ביותר כי כך תוכלו לדעת שאתם קונים את הטבעות שלכם במקום בטוח, ומקבלים בדיוק את מה שהזמנתם.
  • המלצות – נסו לקבל המלצות מחברים שהתחתנו לפניכם, ומרוצים מהמקום בו קנו את הטבעות שלהם. אין כמו המלצה טובה (או לחלופין – דיס המלצה…) מלקוח.
  • חומרים איכותיים – לא משנה מאיזה חומר תהיינה עשויות טבעות האירוסין שלכם – זה צריך להיות חומר איכותי. בדקו היטב האם הטבעת עשויה כולה מהחומר שבחרתם, האם מדובר בציפוי בלבד וכדומה.
  • תעודות – למשל, תעודה גמולוגית במקרה ובטבעת האירוסין שלכם משולבים יהלומים. בדיוק לכן חשוב לקנות במקום אמין בלבד – שיעניק לכם תעודה יחד עם קניית הטבעת. 

על מה עוד צריך לחשוב בזמן ההכנות לחתונה?

זוגות רבים נלחצים כאשר מתחילות המחשבות על תכנון חתונה, ולעתים בצדק; אבל האמת היא שכל עוד אתם יודעים מראש על מה כדי לחשוב, מה צריך לעשות ואפילו מה אתם יכולים לבקש מחברים או משפחה לעשות עבורכם התהליך הופך לקל הרבה יותר ואפילו ממש מהנה. ריכזנו עבורכם כמה מהנושאים החשובים ביותר שיש לתכנן לקראת האירוע המרגש.

שמלות כלה 

בימינו כל כך קל להשיג מידע, לראות תמונות ולבקש המלצות. מעבר לעובדה שכדאי כמובן להגיע לחנויות של מעצבות ולסלונים של שמלות כלה, אפשר בקלות לשוטט בין אתרי האינטרנט הרלוונטיים, להיכנס לקבוצות פייסבוק ייעודיות ולפורומים בנושא ולקבל כמעט כל אינפורמציה שניתן להעלות על הדעת. את מעדיפה סגנון כפרי, קלאסי, מודרני או אחר לגמרי? הגזרה של שמלת הכלה צריכה להיות צמודה, מתרחבת, נשפכת או מתנפנפת? אינסוף אפשרויות עיצוב, אינסוף סגנונות, ובעיקר המון מעצבות ומעצבים מוכשרים שישמחו לעצב עבורך את השמלה לאירוע המרגש. עולם שמלות כלה הוא עולם ענק ומגוון ובכך גם טמון היתרון שלו – אפשר למצוא כל דבר עבור כל אחת.

קייטרינג 

כי מה יותר חשוב מהאוכל והשתייה שיזרמו לאורך כל האירוע?… גם כאן – נסו לקבל המלצות מחברים, ואפילו להיזכר בחתונות ואירועים אחרים בהם נכחתם בעצמכם ואהבתם את האוכל. אורחים בחתונה ידברו על האוכל גם שנים אחר כך; בשבילם וכמובן בשבילכם, אתם רוצים לבחור בקייטרינג הכי איכותי, טעים וטרי.