שמלות מומלצות לקיץ

הקיץ מתקרב ומאפשר לנו להיפרד מהמכנסיים הארוכים, הטייצים והגרביונים שלעיתים מרגישים מסורבלים או לא נעימים, ולחדש את הארון בשמלות קיציות, מחמיאות ונעימות על הגוף. כידוע, האופנה אף פעם לא נשארת סטטית היא תמיד משתנה, כך ששמלות בעיצובים, דגמים וצבעים שהיו אופנתיות אולי בשנה שעבר, יכולות להיחשב היום כמעט מיושנות. יחד עם זאת, החדשות הטובות, שרבות משמלות הקיץ, שיש לכל אחת מאתנו מהארון, נחשבות לשמלות קלאסיות שבכל שנה מחדש יש לגיטימציה ללבוש אותו – וליהנות מהן.  אז נשאלת השאלה איזה סוג של שמלות מומלצות לקיץ, ולהלן התשובות:

ההדפסים והצבעים

אז אין ספק שאם בחורף אנחנו בוחרות שמלות בעיקר בצבעים חמים (למרות שדבר זה הינו כמובן תלוי אופנה) שברוב המקרים הן תהיינה חלקות או עם דוגמאות מינוריות ועדינות, הקיץ הוא ללא ספק הזמן שלנו להשתגע. אז נכון שלאופנה, יש השפעה רבה על סוגי הצבעים וההדפסים בהן יתהדרו רוב בנות ישראל באותו הקיץ, אבל ברוב המקרים, הצבעים הקרים יהיו אלו שישלטו, ובגזרת ההדפסים, כמה שיותר שמח וצבעוני יותר טוב – בין עם זה פרחים, נקודות, פסים ומגוון רחב של הדפסים אחרים.

הגזרות


בגזרת הגזרות לכל אחת יש את העדפות שלה וכמובן, את הגזרות אשר מחמיאות למבנה גופה, ובקיץ, הכול אפשרי. אז נכון ששמלות קצרות, שאינן צמודות מדי על הגוף יתאימו בצורה הטובה ביותר לחום וללחות הארצישראליים. יחד עם זאת, גם חובבות השמלות הארוכות, או כאלו שאוהבות רק צמוד, לא תשארנה מקופחות ויוכלו לבחור מבין מגוון גזרות ואורכים שונים של שמלות קיציות.

הבדים


סוג הבד של השמלה שנלבש, יקבע עד כמה נוח נרגיש בה, דבר שהינו קריטי בימים חמים ולחים במיוחד. החדשות הטובות הן שישנם מספר בדים "ידידותיים" לעונה, כך שהאפשרויות הן מגוונות. בין הבדים, ניתן לציין את הכותנה שידוע כסופג לחות, הפשתן שנוח מאוד על הגוף, גם ויסקוזה נחשב בד אשר יכול להתאים מאוד למזג אוויר חם.

האופנה


אז כן השמלות המומלצות לקיץ, מושפעות רבות מהאופנה – כשכידוע, מתחלפת ומשתנה מדי שנה. אם האופנה חשובה עבורך, מעבר לעובדה שתראי אותה בבוא העת מתנוססת מולך בחלונות הראווה של חנויות ורשתות הבגדים, תוכלו תמיד להתעדכן בטרנדים הקיציים באתרי האופנה הגדולים או במגזינים בתחום – כבר בחורף אפשר להבין אלו שמלות הולכות להיות אופנתיות בקיץ הקרוב.

העדפות אישיות

כל אחת יודעת מה היא אוהבת ללבוש, מה מחמיא לה, מה נוח לה, מה היא מעדיפה. מהסיבה הזאת, העדפות אישיות יהוו אולי את האלמנט המרכזי והמשפיע ביותר על בחירת השמלות הקיץ שתהיינה מומלצות בעבורך. אז גם אם העדפותייך תואמות את האופנה לאותה התקופה וגם אם לאו, בעת בחירת שמלות הקיץ שלך, הישארי תמיד נאמנה לעצמך, וכך תבטיחי לעצמך קיץ נעים.