בחירת המאפרת האולטימטיבית ליום המאושר

בחירת המאפרת האולטימטיבית ליום המאושר

יום החתונה שלך הוא יחיד ומיוחד, והתארגנות לקראת האירוע הגדול כוללת גם התעסקות במראה שלך. בחירת המאפרת חשובה מאד ליום זה ועלייך לוודא שהיא עונה על כל דרישותייך.

החיבור עם המאפרת

החיבור עם המאפרת חשוב מאין כמוהו. יום החתונה שלך יהיה יום מלא התרגשות ושמחה, אך הוא יכול לכלול גם דמעות (גם אם הן נובעות משמחה) ולעתים קצת לחץ. עם כל הרגשות הללו את צריכה שיהיו לצדך אנשים רגועים, נינוחים ושמחים שיעמדו לרשותך בדרך המתאימה לך. החיבור עם המאפרת חשוב מאד ואת צריכה להרגיש בנוח לשאול אותה שאלות, להעיר, לברר, להציע הצעות ולבקש בקשות.

בחירת חומרים איכותיים ועמידים

עלייך להקפיד שביום החתונה שלך יאפרו אותך רק בחומרים איכותיים. את יכולה לשאול את המאפרת מראש על החומרים ועל הניסיון שלה איתם, ואם ידוע לך על רגישות מיוחדת לחומרים מסוימים – עלייך לשתף אותה בכך ולברר אילו חלופות היא יכולה להציע לך. האיפור של יום החתונה שלך צריך להחזיק מעמד, לעתים אף בחום, בלחות ובדמעות. לכן, כל שאלה שיש לך על חומרי האיפור ועל שיטת האיפור יכולה להיות רלוונטית ואת צריכה להיות בטוחה כי המאפרת אכן משתמשת בחומרים איכותיים שילכו איתך לאורך כל יום החתונה.

הצצה אל מזוודת האיפור

מזוודת המאפרת יכולה להגיד עליה רבות. על המזוודה להיות מסודרת, ובעיקר – נקייה. את יכולה לראות את מגוון כלי האיפור שיש ברשותה ואף לשאול אותה באילו חומרים היא משתמשת ומאילו חברות.

המלצות ותיק עבודות

מאפרת בעלת ניסיון תוכל להציג בפנייך המלצות ויהיה לה תיק עבודות שתוכלי להתרשם ממנו. את יכולה לעיין באתר האינטרנט שלה ולבקש מהמאפרת להראות לך דוגמאות של כלות שאיפרה, וזאת כדי להתרשם מהניסיון שלה ומסגנונה. תיק העבודות יכול להגיד לך לא רק אם המאפרת מקצועית אלא אם יש סגנון מסוים שהיא נוטה אליו (דרמטי, למשל, או להפך – טבעי ורגוע) ולבחון אם את אוהבת את הסגנון הזה. כל זאת עוד לפני שתיגשי לבצע איפור ניסיון.

איפור ניסיון

מקובל מאוד לבצע איפור ניסיון לפני החתונה. מאפרות רבות יבקשו תשלום בעבור איפור זה, ובצדק. מכיוון שזו הדרך שלך לדעת כיצד תיראי ביום החתונה שלך ואם את אוהבת את האיפור של המאפרת – המחיר שייגבה בעבור האיפור המוקדם משתלם לך.

אפשרות להתאפר עם עוד מישהי

יכול להיות שאת רוצה ליווי של חברה טובה או של אמא שלך ביום החתונה. ייתכן שתרצי שהמאפרת תאפר לא רק אותך אלא גם אותה, ועלייך לברר מראש אם הדבר אפשרי ומהן העלויות של איפור זה, וזאת כדי שמי שתלווה אותך תהיה איתך כל הזמן ולא תצטרך ללכת לענייניה.

השארת תגובה