4 טיפים לבחירת שמלה לבת המצווה של בתך

על אף שנדמה כי מדובר באירוע קטן יחסית, היערכות לקראת אירוע בת המצווה עשויה להיות נרחבת ומתישה. בין היתר, ישנם לא מעט אולמות ומקומות לבת מצווה שצריך לבדוק, קייטרינג שצריך לטעום, וחשוב מהכל – שמלה שיש לשכור, לתפור או לרכוש. בעוד ששאר המשימות הן ברורות ופשוטות יחסית,.

אז רגע לפני שמתחילים לחפש מקום לאירוע מתוך מבחר אולמות או מקומות לבת מצווה, חשוב להתמקד במשימה החשובה ביותר- לשמח את כלת בת המצווה וכמובן לבחור שמלות ייחודיות עבורה ועבור האם.
אין ספק כי השמלה היא אחד הפרטים החשובים ביותר באירוע – זה שצריך להשקיע בו את רוב תשומת הלב והזמן, כך שכלת בת המצווה תחוש נינוחה ויפה ביום המיוחד שלה. אז כיצד בוחרים שמלת ערב לבת המצווה? לפניכם ארבעה טיפים שכדאי ליישם.

הקפידו להתעדכן בטרנדים החדשים והחמים ביותר כיום

על אף שישנן לא מעט שמלות צנועות הנחשבות לשמלות קלאסיות ועל-זמניות, אין ספק כי כיום קיימת מגמה להעדיף טרנדים חדשניים וליישם אותם כמעט בכל תחום. אם החלטתם לשכור שמלה ולא לקנות שמלה, הבחירה הטובה ביותר תהיה ככל הנראה שמלה ייחודית, טרנדית וכזו שתואמת את הלך הרוח העיצובי כיום. עניין זה יסייע לכלת בת המצווה לחוש יפה ומרשימה בעת האירוע, וכמו כן ליצור רושם טוב על הנוכחים במקום.

נוחות היא מילת המפתח

מכירים את המשפט "את הכי יפה כשנוח לך"? אין ספק כי על השמלה להיות יפה ומרשימה, אך יחד עם זאת, שמלה יפה שאינה נוחה – עשויה לפספס לחלוטין את כל המטרה, ולגרום לכלת בת המצווה להתרכז באי הנוחות הזו לכל אורך הערב. מסיבה זו, חשוב מאוד לבחור בשמלה המותאמת היטב למידותיה של בתכם ועשויה בדים נעימים ורכים, כאלה שמתלבשים על הגוף בצורה טובה ומחמיאים לו.

שימו לב לצבע

צבע השמלה נראה כמו הפרט השולי ביותר בבחירת שמלת ערב לאירוע בת המצווה, אך למעשה, מדובר באחד הפרטים החשובים ביותר בשמלה. בדרך כלל, הנטייה היא לבחור צבע על פי העדפותיה של כלת בת המצווה. עם זאת, חשוב לזכור כי לא כל צבע שאנו אוהבים, יתאים בהכרח לגוון העור שלנו ולתת-הגוון שלו. כך, למשל, שמלה לבנה ובוהקת לעור בגוון בהיר וקר – עשויה לגרום ללובשת אותה להיראות חיוורת. על מנת לבחור את הצבע המתאים ביותר, יש להבין אם גוון העור של לובשת השמלה הוא חם או קר, ובהתאם לכך – להתאים לה את הגוון האידיאלי ביותר עבורה.

אל תעמיסו

לעיתים קרובות, ישנה נטייה להעמיס עוד ועוד אלמנטים בשמלת הערב, כך שהיא תענה על כל הרצונות והדרישות של כלת בת המצווה. עם זאת, חשוב לזכור כי עומס של פריטים, עיטורים או אלמנטים אחרים, עשוי ליצור מראה עמוס ומעין "בלאגן בעיניים", אשר יסיטו את תשומת הלב מהגזרה של השמלה ואף מהנערה הלובשת אותה, וישוו לה מראה לא אחיד ולא "נקי". בעת בחירת שמלת ערב לבת המצווה, רצוי להתרכז בשניים או שלושה אלמנטים מרכזיים, ולהימנע מעודף של צבעים, סגנונות עיצוביים ואלמנטים אחרים.