תסרוקות כלה והתאמתן לשמלת החתונה

אנחנו מתקרבים בצעדי ענק למחצית שנת 2019, אולם הטרנדים שליוו אותנו בעולם עיצוב שמלות הכלה ותסרוקות הכלה בתחילת שנת 2019 ממשיכים לככב ואינם נראים כאילו הם הולכים להיעלם, אלא רק להשתדרג. אז על אילו טרנדים אנחנו מדברים והאם הם אמורים להשפיע על בחירת השמלה\תסרוקת בכלל?

נתחיל עם קו האסתטיקה הכללי

בשונה משנים קודמות, שנת 2019 הביאה בשורה חדשה וחגיגית במיוחד עם אווירה קלילה, נינוחה ואף יומיומית לעולם אסתטיקת הכלות באופן כללי. ככלל, נוכל לומר שלום לתסרוקות הענק ובמקביל גם לשמלות הנפוחות. במקביל, אנו רואים עלייה בעיצובים נשיים וזורמים למיניהם, קלאסיים כמו שנהוג לומר עם שימוש באקססוריז בדיוק במידה הנכונה.

שמלות כלה: נשיות וקלאסיות

אז כמו שהתחלנו לומר, "קלאסי" הוא ביטוי מפתח בהבנת הטרנדים העכשוויים בעולם עיצוב השמלות לכלות. מה זה בדיוק אומר? אנו רואים יותר ויותר דגמים המדגישים את גוף האישה ופחות דגמים נפוחים או נסיכתיים מוגזמים למיניהם. כמו כן, אנו רואים שימוש נרחב בתחרה וגוונים קלאסיים. אולם חשוב לדעת שלצד כל זאת, אכן נעשה שימוש במוטבים כמו נצנצים, פפיונים, סרטים קשורים וכד'.  בקיצור, התכוננו להיראות אלגנטיות, פשוטות אך מרהיבות ובעיקר – נשיות.

תסרוקות כלה: מתכתבות עם הקז'ואל

המראה ה"לא מתאמץ" כבש בסערה את עולם תסרוקות הכלות. בעבר נשים היו עוברות בין מספרות בתל אביב ומודדות בכל מספרה את יכולות הספר\ית לפי התחכום של התסרוקת. אך כיום התסרוקות שואבות השראה דווקא מהמראה היומיומי והפחות מסורבל. ניתן למצוא למשל מגוון רחב של סוגי קוקו גבוה (וכן חברות, גם קוקו עגבנייה מרושל), צמות עדינות השזורות בשיער מפוזר וכן, גם נפחים שונים אך לא בולטים מדי. למי שמעוניינת בתסרוקת מעניינת, בהחלט נעשה שימוש בצמות השזורות זו בזו, אך כאמור, המראה עדיין צריך להיות יומיומי יחסית עם טוויסט אלגנטי.

איך להתאים את התסרוקת לשמלה?

ככלל, מומלץ לבחור את שמלת הכלה לפני שבוחרים תסרוקת ובכל מקרה, תמיד להתאים בין השתיים (ולא לבחור כל אחת בנפרד). בפרט, כשאתן ניגשות למספרה בתל אביב ומבררות אודות סגנונות שונים לתסרוקת כלה, וודאו שגם מעצבי שיער מבינים היטב את הראש שלכן ואת הסגנון המועדף עליכן. כמו כן, זכרו ששום דבר לא חקוק בסלע, וכי הכי חשוב ללכת עם מה שגורם לכן להרגיש טוב ונוח, עם או בלי קשר לטרנדים.

בהקשר זה, היתרון הגדול של הטרנדים העכשוויים הוא מידת הנוחות שהם מאפשרים לכלות, בין אם מדובר בתסרוקת ובין אם מדובר בשמלות עצמן. כל מעצבי השיער למיניהם במספרה בתל אביב יוכלו ממש לספר לכן על ההבדלים בתחושות בין פעם להיום. כמו כן, אם כבר אתן בסבב מספרות לקראת החתונה, היינו ממליצים לכן לראות דוגמאות לתסרוקות שלדעת מעצבי השיער יוכלו להתאים לשמלה שלכן, ולהחליט בהתאם.