מהם היתרונות של חתונה קטנה

מתכננים חתונה ועדיין לא החלטתם על אופי החגיגה, על מיקומה ועל מספר המוזמנים? רגע לפני שאתם יושבים להרכיב את רשימת המוזמנים לחתונה שלכם, ולהזמין אולם או גן אירועים למועד המתאים, קבלו מאיתנו כמה נקודות למחשבה על יתרונותיה של חתונה קטנה.

כללי הטקס 

במהלך השנים התרגלנו לחשוב שככל שמזמינים יותר אורחים לחתונה, כך השמחה גדולה יותר, וכתוצאה מכך נוצר הרושם שחתונה צריכה להיות רבת משתתפים. רושם זה אינו נכון, שכן חתונה קטנה עומדת בכל כללי הטקס. כלה הלבושה שמלה שבחרה מתוך מגוון שמלות כלה, וחתן לבוש באלגנטיות והידור, רב שיכניס אתכם בברית הנישואים על פי הדינים והמצוות, הורים וקומץ בני משפחה וחברים – זה כל מה שנחוץ.

אינטימיות 

בסופו של דבר, ברית הנישואים אותה אתם חוגגים בחתונתכם היא עניין אינטימי וקדוש, שכן מדובר בשני אנשים הקושרים את גורלם יחדיו מתוך אהבה עמוקה ורצון לבנות בית משותף ולחיות את שארית חייהם זה לצד זו. חתונה קטנה מאפשרת לכם לחגוג את איחודכם באינטימיות, מה שהופך את האירוע לייחודי ומרגש. כאשר מקיימים חתונה קטנה, כל מוזמן הוא אדם שיש לכם קשר וקרבה עמוקים אליו, הקרבה והקשר של כל מוזמן לזוג העומד מתחת לחופה מייצרים שיאים רגשיים עמוקים, הן עבור הזוג ובני משפחתם הקרובים, והן עבור כל אחד מן המוזמנים.

חיסכון

זוגות רבים המקיימים חתונות מרובות משתתפים מסתמכים על כספי התשורות שאורחיהם מביאים בכדי לכסות את עלויות האירוע. כאשר אתם מקיימים חתונה קטנה, העלויות קטנות, ואתם לא תלויים במוזמנים בשביל כיסוי ההוצאות. בדרך זו, בני הזוג הטריים יכולים ליהנות מכל מה שהאורחים בחרו להעניק להם, ולהתחיל בשמחה וברווחה כלכלית את חייהם המשותפים.

ייחודיות

כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת ובלתי נשכחת. אולמי חתונות וגני אירועים גדולים, נוטים להיות דומים זה לזה, כיוון שכולם מכוונים לאותו קהל עם אותם צרכים, על פי הטרנדים השולטים באותה עת. לעומת זאת, כאשר אתם מחפשים אולם לחתונה קטנה בתל אביב או בכל עיר אחרת, אתם יכולים לבחור אולמות בוטיק בעלי עיצוב ואווירה מיוחדים, מסעדות יוקרה שייסגרו במיוחד עבור החתונה שלכם, ועוד מגוון אפשרויות שרק חתונה קטנה מאפשרת. חתונה קטנה מאפשרת לכם לצאת מהקופסא, לבחור מקום בעל סגנון וייחוד מובהקים, המתאימים בדיוק לאופי ולסגנון שלכם, ולהפיק אירוע מיוחד במינו ויוצא דופן.

תשומת לב לכל אורח

בחתונה קטנה, בני הזוג הטרי והוריהם יכולים להתפנות ולהתייחס לכל אורח באופן אישי, כך גם בני הזוג וגם האורחים נהנים מן האירוע שבעתיים. בנוסף, גם צוות האולם והקייטרינג יכולים להעניק לכל אורח שירות אישי, וכמו כן אתם יכולים להתאים את התפריט ואת התנאים כך שתוכלו להיות בטוחים שכל אורח ימצא את מקומו, ויוכל ליהנות מן התפריט, מן התכנית ומן האירוע כולו.