כך תיראי מושלם ביום החתונה

מצאת את אהבת חייך, החלטתם למסד את הקשר ביניכם, וכבר קבעתם תאריך ומקום לחתונה, ואת תוהה מה עלייך לעשות בכדי שביום החתונה תיראי הכי טוב שאפשר? להלן המדריך לכלה המיועדת, כיצד להשיג את המראה המושלם ביום החתונה.

פעם בחיים

יום החתונה הוא תאריך מיוחד וחד פעמי, אליו מתנקזים רגשות רבים: תקוות לחיים משותפים פוריים ומעצימים, אהבה רבה, התמסרות, חששות, פרידה משלב הרווקות בחייך, התחייבות לבן הזוג קבל עם ועדה, ציפיות וחלומות שטבועים בך עוד מילדותך. כל אלו ועוד, צריכים לקבל ביטוי בערב אחד, שלא יחזור על עצמו. ההתרגשות רבה, ויש לדאוג לאינספור פרטים, אך מאמרנו זה יעסוק רק בך, בכלה, ובדרך בה תיראי מושלמת ביום החתונה.

שמלת כלה

בחירה נכונה של שמלת הכלה היא תנאי הכרחי למראה המושלם. האפשרות הטובה ביותר היא לפנות לסטודיו המתמחה בעיצוב שמלות כלה, שם יתאימו עבורך את השמלה האידיאלית. ראשית, עלייך להגדיר את סגנון השמלה האהוב עלייך, ולמצוא את המעצב או המעצבת המתאימים. משם תוכלי לתת למקצוענים לעשות עבורך את העבודה. הקשיבי לעצתם, אך הקפידי לבטא את טעמך האישי, והקפידי על כך שהשמלה תהיה נוחה לתנועה ולריקודים, ומתאימה לסגנון הלבוש אליו את רגילה. למה הכוונה – אם את נוהגת להתלבש באופן צנוע יחסית, שמלת כלה עם מחשוף עמוק תגרום לך לחוש לא נוח, אם את נוהגת ללבוש בגדים מבדים רכים ונשפכים, שמלת כלה צמודה תגרום לך לחוש לא חופשייה, ולעומת זאת אם את נוהגת ללבוש בגדים צמודים, שמלת כלה עם שפע בדים מתנפנפים תכביד עלייך.

נעליים ותכשיטים

בכדי להשיג את המראה המושלם, יש להתאים את התכשיטים והנעליים לשמלה, לגוון עורך, ולצבע עינייך. אל תוותרי על מדידה של כל הפריטים יחדיו מספיק זמן מראש, כך שניתן יהיה לבצע שינויים במידה ויידרשו. על התכשיטים להתאים הן לגון פנייך ולצבע עינייך, והן לסגנון השמלה, כך שהשמלה והתכשיטים יעצימו אחד את יופיו של האחר. בנוגע לנעליים, חשוב שיהיו נאות ואלגנטיות מחד, מאידך זכרי שאת רוצה להיות חופשייה להתנועע ולרקוד כרצונך. לפעמים כדאי לשקול לרכוש שני זוגות נעליים, זוג אחד לקבלת הפנים, וזוג שני לריקודים.

תסרוקת ואיפור

כיוון שאף אחת לא מעוניינת בהפתעות לא נעימות בערב החתונה, חייבים לבדוק מראש את האיפור והתסרוקת. חשוב שהספר והמאפרת יהיו מאזור מגורייך, למשל אם את מתגוררת בחיפה, הקפידי על בחירת מאפרת בחיפה. תסרוקת ואיפור מקצועיים יעניקו לך את המראה המושלם, יעצימו את יופייך הטבעי, ויוסיפו את הטאץ' הסופי למראה הכלה המושלם שלך. תסרוקת ואיפור מקצועיים יעניקו לך מראה מושלם מבלי ליצור אי נוחות, ומבלי להפריז, כך שהאיפור ידגיש את יופייך הטבעי, ויראה כמעט טבעי, והתסרוקת תעבוד עם שערך ולא נגדו.