כיצד תתאימי את התכשיטים לשמלת הכלה?

לא לחינם נאמר המשפט: "אין יפה ככלה ביום חתונתה". המראה המרשים של הכלה מורכב מיופייה הטבעי, מהאושר השורה עליה ביום החתונה, ומההתאמה בין שמלת הכלה לכלה, ובין התכשיטים והאקססוריז לשמלה. מדובר באיזון עדין היוצר הרמוניה מושלמת, וככל שתדייקי בבחירות, כך האפקט יהיה מרשים יותר. לפנייך מספר עצות כיצד להתאים את התכשיטים לשמלת הכלה שלך.

הרמוניה עדינה

התכשיטים צריכים לעבוד יחד עם השמלה ולחזק את הרושם שהיא יוצרת. ערב החתונה הוא לא הזמן להתפאר בסט תכשיטים מהודר שיאפיל על השמלה ועל הכלה. התכשיטים צריכים כמובן להיות איכותיים, מרהיבים ובעלי נוכחות, אך צריכה להיות התאמה הרמונית בין התכשיטים והשמלה, כך שהם מחזקים אלו את אלו, ולא עובדים זה כנגד זה.

התאמת צבעים

יש להתאים את צבע התכשיטים לצבע שמלת הכלה. ככל שהשמלה נוטה יותר ללבן, מומלץ לבחור בתכשיטי כסף, פלטינה או זהב לבן, וככל שהשמלה נוטה יותר לשנהב, יתאימו תכשיטי זהב צהוב או אדום. כמובן שגם טבעות אירוסין צריכות להתאים לכל הלוק. בכדי לקבל את הרושם המדויק של האיזון בין השמלה לתכשיטים, מומלץ למדוד את התכשיטים ביחד עם השמלה מבעוד מועד, כך שתוכלי לשנות ולהחליף אותם במידת הצורך. חשוב לזכור – אם בחרת בשרשרת ועגילים משובצי אבנים צבעוניות, כדאי שיתאימו לגוון עינייך, בכדי ליצור התאמה מושלמת.

התאמה למחשוף השמלה

לכל סוג מחשוף תתאים שרשרת אחרת, כאשר כללי היסוד הם שיש להימנע משרשרת המסתיימת בקו המחשוף, זאת אומרת שהשרשרת תמיד צריכה להיות מעל או מתחת לקו המחשוף . כמו כן, השרשרת צריכה למקד את תשומת הלב היכן שאת רוצה למקד אותה, בצוואר, בעצמות הבריח או בחזה, על פי מה שנוח לך, ועל פי מה שעיצוב השמלה מבקש. לשמלה עם מחשוף עמוק תתאים שרשרת באורך בינוני, בעוד שלשמלות סטרפלס או כתפיות עדינות יתאימו שרשראות צמודות או קולר, ואילו לשמלה עם צווארון קולר  אין צורך להוסיף שרשרת.

איכות

טבעת נישואין היא לא פריט זול, ואת לא מתחתנת בכל יום. יום חתונתך אינו הזמן לחסוך בהוצאות על תכשיטים. מומלץ לא  לרכוש תכשיטים זולים לערב החתונה שלך. זה הזמן לפרגן לעצמך בתכשיטי איכות. תכשיטים זולים יגרעו ממראה השמלה, ואם תקציבך מוגבל, זכרי שהתכשיטים שאת עונדת בערב חתונתך יישארו איתך לעוד הרבה אירועים משפחתיים מרגשים.

נוחות והתאמה אישית

 לפני הכול, חגיגת החתונה היא הערב שלך ושל בחיר ליבך, וזה הזמן בו אתם רשאים לפרגן לעצמכם את כל הטוב שניתן. חשוב מאוד לוודא שתרגישי הכי נוח שאפשר בחתונתך, לכן בחרי תכשיטים נוחים, שמתאימים למראה השמלה ולאופייך. כשהכלה מרגישה בטוחה ונעה בנוחות, היא נראית הכי טוב, ויופייה זוהר למרחוק. ערב החתונה הוא הזמן שלך להיות את במלוא מובן המילה. פרגני לעצמך את הלוק שאת אוהבת, ואת האקססוריז והתכשיטים שיגרמו לך להרגיש בטוחה, יפה ונינוחה.