טיפים שימושיים לצילומי יום החתונה

צילומי יום החתונה הם אפשרות לתפוס כמה רגעי קסם מהיום הגדול, שיישארו עמכם כמזכרת לתמיד. שלא כמו צילומים מן החתונה עצמה, העוסקים באורחים ובאירוע, צילומי יום החתונה עוסקים רק בכם, ומאפשרים לכם לצקת תוכן אינטימי יותר לעדויות המצולמות מיום החתונה. לפניכם כמה טיפים ועצות לצילומי יום החתונה.

מה לובשים

חשוב לוודא ששמלת הכלה וחליפת החתן מוכנים לפני יום הצילומים, שכן צילומי יום החתונה הם לא הזמן לבצע בו תיקונים והתאמות – כל אלו חייבים להיעשות מראש. אם אתם מתכוונים לבצע צילומים בטבע מומלץ לעשותם עם זוג נעליים רזרבי בכדי למנוע תקלות לא צפויות, בעיקר בנוגע לנעלי עקב לבנות ועדינות. התאימו את הבגדים למזג האוויר, זאת אומרת שאם מדובר בחתונה חורפית, חישבו מראש על שכבה מחממת שתתאים לשמלת הכלה ולחליפת החתן, ואם מדובר בחתונה קיצית קחו בחשבון שצילומי יום החתונה, אם יתבצעו בחוץ, מצריכים אופציה קלילה שלא תגרום לכם להזיע ולהרגיש אי נוחות בשמש החמה.

מיקום 

כדאי לבחור מראש מיקומים לצילומים, כאשר האופציה הטובה ביותר היא מקומות יפים שאתם אוהבים ומרגישים בהם בנוח. הכינו רשימת אתרים מראש, והתייעצו עם הצלם לגביהם. צלמים בדרך כלל יוכלו להמליץ על מקומות אידיאליים לצילום, אולם מקומות ששייכים לחיים שלכם יעניקו ערך מוסף לצילומים, יהפכו אותם לאישיים יותר, וחשוב מכך, יאפשרו לכם להרגיש הכי נוח שאפשר.

זר כלה ואביזרים

תוספת אביזרים מוסיפה עניין והומור לצילומים, וכשמדובר באביזרים הרי שזר כלה לבן הוא כמובן אביזר הכרחי, כמו כן תוכלו לעשות שימוש בשלטים, שמשיות, מסגרות ישנות, ריהוט עתיק ועוד. מומלץ לחפש רעיונות לאביזרים באתרים של צילומי חתונות ולהתעניין אצל חברים שהתחתנו לא מזמן.

להרגיש בנוח

כדי שהצילומים יהיו מוצלחים, הכי חשוב הוא שאתם, בני הזוג, תרגישו בנוח ותנהגו בטבעיות. נסו להתעלם מכל מה שמתרחש מסביב, להניח לדאגות, ולהתמסר לצילומים בהנאה. אפשרו לעצמכם לחגוג את הרגע, לנשום, ופשוט להיות מי שאתם.

צרור טיפים מעשיים:

  • איפור – אם אפשר, בקשו מהמאפר/ת שיתלוו אליכם ליום הצילומים. במידה והדבר אינו אפשרי, או כרוך בתשלום גבוה מדי, בקשו מהם טיפים לשמירה על האיפור במהלך הצילומים.
  • צלם – בחרו צלם שאהבתם את עבודותיו, ושאתם חשים נוח איתו. הקשיבו לעצותיו, יחד עם זאת, אל תחששו להביע את רצונותיכם.
  • זר כלה – חשוב להצטלם עם זר הכלה, אך באותה מידה חשוב לשמור על הזר שיחזיק מעמד עד החתונה. מצאו את הדרך לשמור את זר הכלה הלבן טרי ורענן עד לחגיגה בערב.
  • נוחות – הצילומים יכולים לארוך מספר שעות, דאגו שיהיה לכם כל מה שצריך, כולל כריך ופרי, תרמוס עם שתייה חמה בימים קרים ומים לשתייה בכל עונה, כיסא לנוח, ציוד איפור, נייר טואלט, מגבונים לחים, כובע בקיץ ומעיל בחורף, וכן הלאה.