טיפולים אסתטיים לכלה לפני החתונה

מצאת את בחיר ליבך, קבעתם תאריך, הרכבתם רשימת מוזמנים והזמנתם אולם? עכשיו נותר לבחור את שמלת הכלה שלך, את התפריט שיוגש בחתונה, ולא פחות חשוב – לתכנן את לוח הזמנים שלך, כך שתוכלי לשלב את הטיפולים האסתטיים המתאימים, שיעזרו  לך להגיע לחופה כשאת זוהרת  ויפה.

זמן לכל דבר ועת לכל חפץ

נכון שההתרגשות, האהבה, השמחה , התסרוקת, האיפור והשמלה יעזרו לך להיראות במיטבך, אך גם המאפר הטוב ביותר לא יוכל להפוך את עורך לחלק כמה שעות לפני החתונה. כדי שביום החתונה עורך יהיה זוהר וחלק, ותיראי מיליון דולר, יש לקבוע טיפולים אסתטיים כחצי שנה מראש. טיפול קוסמטי לא מבצעים ביום החתונה, וגם לא יום לפני המועד המיוחל, ותכנון נכון יאפשר לך ולעור פנייך ליהנות מכל היתרונות שטיפולי האסתטיקה יכולים לספק.

מילוי ופיסול

טיפולים אסתטיים כמו מילוי שפתיים, פיסול פנים הרמת גבות ומתיחת עפעפיים מומלץ לבצע מספר חדשים לפני החתונה. מדובר בטיפולים שתוצאותיהם נותרות למשך זמן רב מצד אחד, ומצד שני נדרשת תקופת החלמה של מספר ימים עד שנפיחויות ושטפי דם שנוצרו (אם נוצרו) במהלך הטיפול ייעלמו. לא כל אחת צריכה טיפולים אלו, בייחוד כשמדובר בנשים צעירות, ובוודאי לא כל אחת מבצעת טיפולים אסתטיים כמו מילוי שפתיים באופן שגרתי. יחד עם זאת, חתונה היא אירוע מיוחד, המצדיק התייחסות מיוחדת, ולכן גם אם מעולם לא חשבת לבצע אחד מהטיפולים האלו, זה הזמן לשקול אותם מחדש.

ניקוי עור הפנים

את רוצה להגיע לחופה עם עור נקי וזוהר, ובשביל זה יש לקבוע תור לקוסמטיקאית שתוציא שחורים, תטפל בפצעונים, תנקה את עור הפנים שלך ותחדש אותו בעזרת פילינג ומסיכה מתאימים. טיפול כזה כדאי לבצע בחודש לפני החתונה, כך תוצאותיו יישארו עד לערב המיוחל מחד, ומאידך, לא תמצאי עצמך עומדת מתחת לחופה עם עור פנים אדמומי ומגורה,

חד וחלק 

כלה נאה היא כלה שעורה חלק  ובוהק, ובשביל שעורך יהיה כזה, יש להסיר שיער במקומות המקובלים. הסרת שיער יום יומיים לפני האירוע עלולה להותיר סימני אדמומיות על עורך וזה לא מה שאת באמת רוצה. משום כך, כדאי להסיר שיער כשבוע לפני החתונה. בכדי לאמוד את המועד המדויק עבורך, שימי לב לזמן שלוקח לעורך להתאושש מהסרת השיער מצד אחד, ומצד שני למהירות הצימוח של השיער החדש.

מלכה ליום אחד

 כלה רגועה  ונינוחה היא כלה נאה ושמחה, ככל שתהיי יותר רגועה ונינוחה, כך תהיי יפה יותר. יום יומיים לפני החתונה, הרשי לעצמך להתפנק בטיפול המשלב טיפול קוסמטי מרגיע עם טיפול גוף נפש מפנק כמו עיסוי איורוודי, טיפול באבנים חמות, רייקי, שיאצו, או כל טיפול מגע אחר שעושה לך טוב. מומלץ לקבוע את הטיפול המפנק יום או יומיים לפני החתונה, בכדי להשאיר בידייך את כל הזמן להתכונן כראוי ביום החתונה עצמו.