בחירת שמלת כלה לחתונה בחו"ל

ימי ספירת העומר מתקרבים לקיצם, ועונת החתונות בפתח. אחד הטרנדים החמים בעולם החתונות כיום הוא חתונה בחו"ל, המאפשרת לזוגות שאינם יכולים להינשא ברבנות לבוא בברית הנישואים, וכן מאפשרת לבני הזוג ואורחיהם חגיגה אמיתית במתחמי נופש אטרקטיביים במיוחד. כיצד תבחרי את שמלת הכלה לחתונה בחו"ל – הישארי עמנו, ותגלי.

אופי החתונה

חתונות בחו"ל נחלקות לכמה קטגוריות, ויש להתאים את השמלה לאופי האירוע. זוגות שאינם יכולים להינשא ברבנות, וכן זוגות שאינם חובבי הממסד הרבני, בוחרים פעמים רבות לערוך חתונה אזרחית בקפריסין. החתונה יכולה לכלול טיסה, טקס חתונה אזרחי, בילוי לילה בבית מלון, וחזרה לארץ, כאשר החגיגה האמיתית תתבצע בארץ, או שבני הזוג מחליטים, שאם כבר נסענו עד כאן, כדאי לחגוג עם כל החברים והמשפחה, כיאה וכנאה לחתונה אמיתית.

חתונה רשמית

אם את ובן זוגך מתכננים להינשא בחתונה אזרחית צנועה בחו"ל, ומאוחר יותר לחגוג בארץ, תוכלי להסתפק בשמלת כלה פשוטה ונוחה, שתשמש אותך גם בעתיד, ואת שמלת הכלה המפוארת כדאי להשאיר לחגיגה בארץ.

המלצתנו היא לא לוותר על שמלת כלה, גם אם אתם רק נוסעים בשביל לקבל את תעודת הנישואים. יום הנישואים הוא יום מיוחד, ושמלת כלה, גם אם היא פשוטה וצנועה, עוזרת לציין את המאורע.

חגיגה בטברנה

אם החלטתם לחגוג בחו"ל, עם משפחה וחברים, כדאי להשקיע מחשבה בבחירת השמלה המתאימה. ראשית עליכם להחליט היכן תיערך החגיגה, ומה יהיה אופייה.

האם מדובר בחגיגה בנוסח יווני בטברנה, חגיגה במתחם נופש על חוף הים, או אולי במלון אירופאי מסוגנן? את השמלה המתאימה יש לבחור על פי אופי החגיגה, כאשר לעתים הפיתרון הטוב ביותר הוא שתי שמלות – אחת מחויטת לטקס ולקבלת הפנים, ואחת יותר קאז'ואלית, וסקסית, שתתאים לרחבת הריקודים.

תקציב

זה אולי נשמע מעט ציני, אך אין מה לעשות, שמלת כלה יכולה לעלות הרבה כסף, בייחוד אם היא נתפרת במיוחד עבורך.

משום כך, כדאי להגדיר מראש את התקציב שעומד לרשותך עבור שמלת הכלולות. הגדרת תקציב תעצור אותך מלהיסחף להוצאות שיהיה קשה לעמוד בהן.

נוחות

יום החתונה הוא היום שלך, לכן חשוב שתרגישי כמה שיותר בנוח. על שמלת הכלה שלך להדגיש את יופייך, ויחד עם זאת לאפשר לך להתנועע בחופשיות.

התאימי את סגנון השמלה לסגנון הלבוש שלך, למשל, אם אינך נוהגת ללבוש שמלות עם מחשוף עמוק, שמלה חושפנית תגרום לך לחוש אי נוחות במהלך כל הערב.

שמלות מעוצבות

מעצבת שמלות חתונה טובה היא התגשמות משאלותיה של כל כלה עתידית, שכן היא תדע כיצד לעצב את השמלה המושלמת עבורך, שתדגיש את מעלותייך, תעלים את חסרונותייך, תוציא לאור את היופי הטבעי שלך, ותאפשר לך להרגיש הכי נוח שיש.

חשוב לפנות למעצבת ששמלות בעיצובה הרשימו אותך, ושסגנון העיצוב שלה אהוב עלייך. כמו כן, חשוב שהאינטראקציה בינך ובין המעצבת תהיה טובה, כך שתרגישי נוח לבטא את רצונך, ולבקש התאמות ושינויים במידה ויידרשו.