איך להתלבש לחתונה של חברה טובה?

בשעה טובה ומוצלחת החברה הכי טובה שלך מתחתנת עם האיש שהיא אוהבת ורוצה לבלות איתו את שארית חייה. את רוצה מצד אחד לכבד את המאורע, להיות לצידה של חברתך ולתמוך בה, אך מצד שני אינך רוצה לבלוט יותר מדי, כיוון שזהו היום המיוחד שלה, וכל תשומת הלב צריכה להתרכז אליה. לפנייך קווים מנחים, טיפים ועצות כיצד להתלבש לחתונה של חברה טובה.

מאורע מיוחד

חתונה של חברה טובה היא אירוע מיוחד, שראוי להשקעה ותשומת לב מתאימים. כשמדובר בחתונה של חברה טובה שלך, אין מצב שתגיעי בבגדים ששלפת מהארון, זו סיטואציה שמחייבת תלבושת שנרכשה במיוחד, אשר תכבד את הקשר העמוק ביניכן, ואת המאורע המשמח. לכן, זה הזמן לגשת לחנויות מעצבים המציעות בגדים מיוחדים לנשים, ולבדוק מה מכל ההיצע מתאים ללוק שלך, לאירוע של החברה, ולתקציב שלך.

שמלת ערב

אין ספק ששמלת ערב חגיגית היא הבחירה האולטימטיבית לחתונה של חברה טובה, אך חשוב להקפיד על מספר כללים:

  • שמלה לבנה – שמלות לבנות, אופוויט א שנהב הן מחוץ לתחום, כיוון שהצבע הלבן על גווניו השונים שייך בערב החתונה לכלה.
  • הבחירה הבטוחה היא שמלה שחורה. מעבר לתכונות החיטוב המיוחסות לשחור, ולאפקט הרשמי והמכובד ששמלה שחורה מייצרת, לבחירה זו יתרון נוסף, כיוון שהיא הופכת את התאמת הנעליים והאקססוריז לקלה ופשוטה.
  • שמלה צבעונית – כשמדובר בשמלה צבעונית לחתונה של חברה, מומלץ להעדיף שמלה בצבע אחיד, שלא תהיה מקושקשת מדי, אלא אם כן מדובר בחתונה באווירה קלילה של אחר צהריים על חוף הים או בחיק הטבע.
  • מקסי או מיני – שמלות ארוכות הן אלגנטיות ויתאימו לכל חתונה, בעוד שכשמדובר בשמלות מיני, חשוב להקפיד שלא יהיו קצרות וחשופות מדי. גם המחשופים בשמלה צריכים להיות בטוב טעם, כחברתה הטובה של הכלה עלייך לשמור על מראה מהוגן וייצוגי.

חליפה

אמנם שמלה היא בחירה בטוחה ומקובלת, יחד עם זאת, יתכן שתעדיפי חליפה. אם את מחפשת חליפה שתתאים לחתונה של חברה טובה, עומדות בפנייך שתי אפשרויות: חליפה מחויטת של חולצה ומכנסיים, או חליפה מעוצבת של חולצה וחצאית. בשני המקרים, כדי לשמור על מראה מכובד, המכנס והחצאית צריכים להיות ארוכים. מעבר לזה הדברים תלויים בסגנון הלבוש שאת אוהבת ובמה שמחמיא לגופך, והאפשרויות רבות. עדיף להשקיע בחליפה שעוצבה כסט מאשר לחבר שני פריטים שעוצבו כל אחד בנפרד.

מה אומרת החברה

לפני שאת יוצאת להתרוצץ בין חנויות בגדי ערב ובתי מלאכה של מעצבי בגדים מיוחדים לנשים, שוחחי עם חברתך. ייתכן שיש לה איזו פנטזיה על בגדי שושבינות, ייתכן שהיא מתכננת לעצב את החתונה בצבעים וסגנון ייחודיים, ובכל מקרה, כדאי שתהיי מתואמת עם הציפיות שלה.

תכשיטים ונעליים

אם כבר השקעת בשמלה מדהימה לחתונה של החברה, להשלמת הלוק כדאי לרכוש תכשיט תואם. רכשי שרשרת מיוחדת, צמיד נאה, או עגילים, שיתאימו לשמלה ונעליים שיהיו נוחות מצד אחד, נאות מצד שני, ומתאימות ללוק שלך מצד שלישי.