איפור עמיד לכלות

איפור עמיד לכלות

האיפור ביום החתונה שלך הוא חלק בלתי נפרד מהמראה הכולל שלך ככלה. בין אם את נוהגת להתאפר מדי יום ובין אם לאו, בוודאי חשוב לך להיראות במיטבך בחתונתך ולבחור באיפור עמיד שיוכל ללוות אותך לאורך הצילומים, החופה והריקודים.

איפור עמיד לפי אזורי האיפור

ישנה הפרדה בין איפור לפנים, לעיניים, לשפתיים ולגוף, ואת צריכה שכל האיפור יחזיק מעמד לאורך כל החתונה. כדי להשיג זאת, האיפור יתבצע בשכבות. למשל, שכבה ראשונה באזור הפנים תהיה המייק אפ והפרימייר שעליהם יונח שאר האיפור. חשוב מאוד שהשכבה הראשונית תהיה מחומרים עמידים בפני זיעה, לחות ואפילו דמעות, ועליהם להתאים באופן ספציפי לסוג העור שלך.

אתגרי מזג האוויר

אם החתונה שלך מתוכננת לעונת הקיץ, עלייך להביא בחשבון כי ישנו אתגר הטמון במזג האוויר בתקופה זו, וייתכן שבמהלך הצילומים המקדימים או החתונה עצמה גם תזיעי. חשוב מאד שבחירת החומרים תהיה מוקפדת וכי האיפור לא ירד גם במקרה של הזעה. כמו כן, על האיפור לעמוד בפני דמעות שיכולות בהחלט לרדת במהלך היום המרגש שלך.

טיפים שיעזרו לך להיראות במיטבך ביום החתונה

יום החתונה שלך יכול להיות יום עמוס ולהעמיס גם על האיפור שלך. לאחר סלון הכלות ולאחר שתסיימי להתאפר, תצאי בוודאי יחד עם בן זוגך לצילומים ורק לאחריהם תגיעי אל גן האירועים או אל האולם. היום יכול להיות מאתגר עבור האיפור, ולכן מומלץ מאוד לבצע איפור ניסיון שיעזור לך לדעת כמה הוא עמיד. עלייך לשתף את המאפרת אם ישנם אתגרים שיכול להיות שיעמדו לפנייך ביום זה, אם את נוטה להזיע עם איפור, אם יש לך רגישות מיוחדת ועוד.

דגשים לאיפור לפני החתונה

  • בחירת חומרים עמידים – חשוב מאוד לברר כי החומרים שאת עומדת להשתמש בהם אכן עמידים ויוכלו להחזיק מעמד לאורך כל היום, מהצילומים המקדימים ועד לרחבת הריקודים.
  • תיקונים – כדאי לך לשאול מה עלייך לעשות במקרה שבו תרצי לבצע תיקון קל ולוודא שיהיו לך חומרי איפור מתאימים לכך. ברגע שחומרי האיפור עמידים ומיועדים להתמודדות מול לחות, הזעה ודמעות – ניתן לשער שלא יהיה צורך בתיקונים משמעותיים, אך לא יזיק לדעת מה עלייך לעשות אם תרצי לבצע בעצמך תיקונים לפני החופה או אחריה.
  • איפור ניסיון – מומלץ לבצע איפור ניסיון לפני יום החתונה. איפור מקדים לא רק יעניק לך את האפשרות לדעת כיצד תיראי ביום החתונה, אלא יעזור לך לדעת אם יש לך רגישות לאחד החומרים ולבחור באלה שילוו אותך בנינוחות לאורך כל היום.

השארת תגובה